strona główna Poczta Inter-MW
 Untitled Document
Świnoujście 2014-12-15 14:33
Święty Mikołaj w Klubie 8FOW

W sobotę, 13 grudnia, Klub 8. Flotylli Obrony Wybrzeża odwiedził wyjątkowy gość. Podczas imprezy zorganizowanej przez Klub, „Święty Mikołaj” spotkał się z dziećmi kadry i pracowników flotylli i obdarował je słodkimi prezentami.

Spotkanie z Mikołajem poprzedziła dwugodzinna zabawa, poprowadzona przez instruktorki z Klubu. Nie zabrakło podczas niej pląsów, zagadek muzycznych, konkursów plastycznych i konkurencji zręcznościowych, związanych tematycznie z zimą i mikołajkowym świętem. Dużą atrakcją tego spotkania były występy najmłodszych wychowanków Klubu. Dzieci recytowały wiersze oraz śpiewały kolędy i piosenki świąteczne. Swój występ zaprezentowali także najmłodsi uczestnicy sekcji tanecznej oraz dziewczynki z zespołu tanecznego „Klementynki”.

Kulminacyjnym i najbardziej wyczekiwanym (zwłaszcza przez dzieci) punktem imprezy było spotkanie z Mikołajem. Wszyscy uczestnicy zabawy zostali obdarowani słodyczami. Po zakończonej zabawie wykonane zostało pamiątkowe zdjęcie. Następnie Mikołaj złożył wszystkim życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, obiecał, że wróci ponownie za rok, pożegnał się i tajemniczo zniknął.

Wersja do druku             
© 8 Flotylla Obrony Wybrzeża Świnoujście. Odpowiedzialny za materiały umieszczane na stronie Rzecznik Prasowy 8.FOW.
Uwagi na temat strony kieruj do Webmastera.